Özgünlüğü ve farkındalığı ortaya koyacak eserler dekore eden Usta Taş Dekorasyon fuarımız da yerini aldı.

Proaktif Fuarcılığın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarına katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan Usta Taş dekorasyon | Sn. Fatih KARAMEŞE

“Firmamız adına fuara katılım amacımız, profesyonel firmaları görebilmek, daha yakından tanıyabilmektir. Kalitemize kalite katabilmek adına biz de yerimizi aldık. Fuardan çok memnunuz..” demiştir.

Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise sektörün ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını belirterek sektöre teşekkür etti.

Usta Taş Restorasyon 20 Yıldır Yurdumuzun birçok yerinde mabedlerimizi camiilerimizi Selçuklu ve Osmanlı mimarilerine uygun masif taş işlemeciliği el sanatını camii, villa, taş, mermer ve traverten kaplama işlerinde kullanarak hizmet vermektedir.
Usta Taş dekorasyon yılların verdiği deneyimle her geçen gün kalitesine kalite katıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.
Yenilikçi tasarımlarına tecrübeyi ekliyor ve böylece muazzam ve özgün çalışmalar ortaya çıkarıyor. Hedefi kaliteyi, özgünlüğü ve farkındalığı ortaya koyacak dekorasyonlar ortaya koymak.

Sizleride 11-14 Nisan 2019 Cami Yapı Ekipmanları Fuarında kaliteyi ve özgünlüğü kendine ilke edinmiş bu ekip ve kaliteli eserleri ile tanışmaya davet ediyoruz.