Hakkımızda

Biz Kimiz?

Proaktif  Fuarcılık Ltd. Şti. Fuarcılığın ve yayıncılığın ülkemizde modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olması amacıyla 2011 yılından bu yana yayıncılık ve fuarcılık alanında hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla sektörel fuarlarımızla  sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl yüzlerce  katılımcıyı onbinlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir.

Proaktif  Fuarcılık Ltd. Şti. Türkiye’nin ekonomik ve sektörel gereksinimleri doğrultusunda farklı sektörlerde başlatmış olduğu organizasyon ve projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla ve değişen konjonktürlere uyum sağlayarak, istikrarlı bir büyüme trendi içerisinde olmuştur.

KOBİ fuarcılığında uzmanlaşan Proaktif  Fuarcılık, düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda,yayıncılık ve organizasyonlarda  sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

PROAKTİF Fuarcılık, ulusal fuarların yanı sıra sektörel yayıncılık, pazar araştırmalarından, fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerine, kongre organizasyonlarından iş toplantıları ve gezilerine, açılış ve tanıtım çalışmalarından özgün stand projelerine ve konstrüksiyonuna kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Misyon

Farklı sektörlerde yaptığı fuarlarla, KOBİ’leri yeni pazarlara taşımak ve pazar paylarını artırmalarına katkıda bulunmaktır. Markalaşmanın büyük önem arz ettiği günümüzde katılımcı firmaların marka bilincinin oluşmasına ve gelişmesine ciddi katkılar sağlamak. Stratejik açıdan çok önemli bir noktada olan ve bölgenin cazibe merkezi haline gelen İstanbul’u özellikle komşu iller ve bölgelerle  ticari ve ekonomik işbirliğinin geliştirilmesine fuarlarla destek olmak.

Vizyon

Proaktif şekilde farklı sektörlere hizmet sunan, fuarcılık,yayıncılık,organizasyon hizmetlerinde en üst seviyeyi hedefleyen, çağdaş altyapısıyla kurumsal gelişimini sürdüren ve yeni projeler üreten bir firmadır.

Katılımcıların memnuniyeti, kalite ve sürekli gelişim, yüksek performans, dürüstlük ve etik yaklaşım, ekip çalışması başarımızın anahtarlarındandır.

Değerlerimiz

Sonuç Odaklılık : Her adımımızı işin sonunu düşünerek atarız.

İşbirliği : Ekip ruhuyla çalışır,birbirimize destek oluruz.

Yenilikçilik : Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşırız.

Tutku : İşimize dört elle sarılır, özveriyle çalışırız.

Nezaket : Saygı ve incelikle davranma temel önceliğimizdir.