SİAD SİNOP’U UNUTMADI…

2019 yılında SiadExpo Sinoplu iş adamları fuarını Proaktif Fuarcılık Ltd. Şti firmamız ile çözüm ortağımız SİAD Derneği ile birlikte düzenlediğimiz; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ve KOSGEB in desteklediği fuarımızı SİAD derneğimizle birlikte gerçekleştirdik.

Proaktif Fuarcılık yönetim kurulu başkanımız Sayın Hüseyin Şahin aynı zamanda Sinop İş Adamları derneğinde yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini de yürütmektedir.

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Mukadder Yıldırım Doyduğumuz topraklardan doğduğumuz topraklara sloganı ile 4 yıl önce başlattıkları sosyal sorumluluk projesini bu yılda devam ettireceklerini ve SİAD olarak Sinop ve ilçelerine Ramazan öncesi gıda yardımında bulunulacağını kaydetti.

Başkan Yıldırım “Doyduğumuz topraklardan doğduğumuz topraklara diyerek bundan 4 yıl önce başlattığımız kampanya ile Sinop ve ilçelerinde yaklaşık 8 bin aileye her Ramazan ayında katkı sunmaya çalıştık.

Bu senede elimizden geldiğince gücümüz yettiğince yine memleketimize hemşehrilerimize destek olma zamanı. Sinoplu İş Adamları Derneği olarak memleketimizin ve hemşehrilerimizin her zaman yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Bu kampanyaya destek veren tüm iş Adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm sivil toplum örgütlerimizi de içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte memleketimize destek olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

SİAD olarak 4 yıldır Sinop Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı üzerinde ayırım yapmaksızın tüm ilçelere yardımlarını ulaştırdıklarını kaydeden Başkan Yıldırım” Gün birlik olma, gün ekmeğini aşını paylaşma günü. Gün Sinopluların gurbetteki ile Sinop’taki ile birbirine destek olma zamanı. “diyerek tüm iş dünyasını kampanyalarına destek olmaya davet etti.

Başta yönetim kurulu ve iş dünyasının bu sosyal sorumluluk projesine çok destek verdiğini belirten Başkan Yıldırım başta yönetim kurulu üyelerimiz ve iş dünyasındaki hemşehrilerimiz olmak üzere desteklerini esirgemeyen memleket sevdalısı Sinoplulara SİAD adına teşekkür etti.

Böyle bir günde manevi değeri yüksek olan yardım organizasyonu düzenlediği için SİAD ailesini ve Sinop iş adamları derneği genel başkanı Sayın Mukadder Yıldırım başkanımızı bir kez daha tebrik ederiz.