”REİS İLE EL ELE, CAMİ ESNAF ve SANATKARLARI DERNEĞİ”

Sektörde minare dediğimizde ilk akla gelen Karadağ Minare firmasının yönetim kurulu başkanı Sn. Salih Karadağ’ın dernek başkanlığını yürütmekte olduğu ve 10 yılı aşan bir süreçte yavaş yavaş şekillenen “Cami Esnaf ve Sanatkârları Derneği” 2016 yılından itibaren resmi olarak faaliyete geçmiştir. 5 yılı aşan süredir sürdürülebilir Emek ve Sanat dolu, kaliteli işler yapmak isteyen firmaları bir araya getirerek, örnek olabilecek çalışmalara imza atabilmeyi amaçlayan derneğimiz, faaliyetlerini ve toplantılarını sürdürüyor. Cami Esnaf ve Sanatkârlar Derneğinin faaliyetleri ile sektöre oldukça fazla katkılarının olduğunu ve Cami sektörümüzün tek Uluslararası Cami fuarına katılarak insanları daha çok teşvik etmektedirler. Cami Yapı Ekipmanları Fuarına kaliteli iş yapan Sanat dolu firmaların katılmasından dolayı fuarın sektöre değer kattığı görüşündedirler.

Proaktif Fuarcılık Limited Şirketimizin de üye olduğu Türkiye genelinde örgütlenmiş olan Cami Esnaf ve Sanatkârlar Derneğimizin Başkanı Sn Salih Karadağ konuşmalarına şöyle devam etti “Devletimizin Milli Dayanışma Kampanyası”na kulak verdik. Derneğimiz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığında bulunan yardım hesabına toplamda 33.500 tl bağışta bulunmuştur.

Devletin çağrısı geldiği ilk dakikadan itibaren tüm üyelerimizle bağlantıya geçerek toplanan bağışlar bugün hesaba yatırılmıştır. Dernek başkanı olarak tüm üyelerimize Canı gönülden teşekkür ederim” dedi. Bizde Proaktif Fuarcılık olarak sektör adına Cami Esnaf ve Sanatkârları derneğimizi kutluyoruz. Tüm STK’lara örnek bir davranış olmuştur.

Yolumuz kardeşlik, yönümüz adalet.

Biz Bize Yeteriz…