Öveç Kardeşler Mermer fuarda çalışmalarını sergilemek İçin hazırlanıyor!

Kalite ve güvenilirliği ile bilinen Öveç Kardeşler Mermer fuarda çalışmalarını sergilemek için hazırlanıyor!

Proaktif Fuarcılığın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarına katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan Öveç Kardeşler Mermer | Sn. Şenol ÖVEÇ “Fuardan oldukça memnunuz. 5 yıldan fazladır fuara katılıyoruz. Katılmaya devam edeceğiz.” demiştir. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise sektörün ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını belirterek sektöre teşekkür etti.

Öveç Kardeşler Mermer 1990 yılında kurulmuştur. 29 yıldır Türkiye ve Dünya Çapında Cami Sektöründeki çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Firma bünyesinde 1 mühendis, 1 teknik eleman, 10 el oyması usta bulundurmaktadır.

Öveç Kardeşlerin bazı referansları Bayrampaşa Bilal-i Habeşi Camii, Sultangazi Merkez Camii , Arnavutköy Merkez Camii ,Bayrampaşa Cem Sultan Camii,, Esenler Nene Hatun Camii, Esenler Aziziye Camii, Bağcılar Mahmutbey Göztepe Camii, Bağcılar Gönenli Mehmet Efendi Camii, Bağcılar Kazım Karabekir Camii, Alibeyköy Yeşilyayla Camii, Kartal Cevizli-Kavaklı Camii , Pendik Kaynarca-Erenler Camii, Pendik Kaynarca Fevzi Çakmak Camii, Sarıyer Mekke Nur Camii, KARABÜK Merkez Klavuzlar Camii , Şile Kömürlük Köyü Camii, Güngören Yeşil Camii, Güngören Merkez Camii ZONGULDAK Çaycuma Perşembe Merkez Camii, Esenler Mimar Sinan Camii, AMERİKA TEXAS Turkuaz Kültür Merkezi, Belçika Molla Gürani Camii.

Sizide 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’ın da bu kalite ve güvenilirliğin adresi olan firma ile tanışmaya davet ediyoruz.