Mimari projeleri taçlandıran Maniş Yapı İzolasyon fuarda bizimle!

Mimari projeleri taçlandıran Maniş Yapı İzolasyon; kurşun kaplama, titanyum çinko kaplama, paslanmaz krom çelik kaplama, alüminyum kaplama, bakır kaplama sistemleri ile fuarda bizimle!

Proaktif Fuarcılığın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarına katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan Maniş Yapı İzolasyon | Sn. Cengiz DUZCU “Cami sektöründe, piyasada iş yapan yani daha butik işler yapan firmalar var. Firmaların sektöre daha profesyonel bir yaklaşım getirmesi, piyasayla ilgili verilerin toplanması, piyasaya her iş alanındaki uygulamacıların kendilerini sunabilmesi açısından çok olumlu bir fuardır. Kurumsallaşma açısından da fuarı oldukça önemseyen firmalar var. Genel kurumsal yapı açısından fuar çalışmalarını ve fuarlara katılmayı çok önemli buluyoruz. ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nın sektöre katkısının çok iyi olduğunu düşünüyorum. Fuarın, sektörü daha ileriye taşıyabilmesi, teknoloji ile daha da gelişen işlerin yapılabilmesi, bilgi paylaşımı gibi birçok açıdan katma değerinin yüksek olduğunun farkındayız. Verimli çalışmalar sunabilmesi açısından bu fuarın çok olumlu olduğunu düşünüyorum. Kurumsal yapının ifade edilebilmesi ve temsil edilebilmesi açısından fuarı çok önemsiyoruz. Portföyümüz açısından fuardan iş alalım gibi bir bakış açımız yok, ancak belirttiğim gibi kurumsallaşma için fuarı çok önemsiyoruz. ” demiştir. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise sektörün ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını belirterek sektöre teşekkür etti.

Maniş Yapı İzolasyon 1975 yılında Vakıflar Genel Müdürlüğü’ nün kurşun ekibinde göreve başlayan Rahmi Maniş’ in, Türk mimarisindeki klasik kurşun işleme geleneğinin tüm incelikleri ve bilgi birikimini aktardığı ve bizzat 25 yıl beraber çalıştığı oğulları tarafından 43 yıllık bir tecrübenin sonucu olarak kurulmuştur. Türkiye genelinde ve Çeçenistan, Kosova, Japonya ve Irak gibi yurtdışında birçok ülkede 600’e yakın cami ve diğer yapıların kubbe ve çatılarının kurşun, titanyum çinko, bakır, alüminyum ve krom çelik kaplama işlerini yaparak ve yaptığı işlerin sorumluluğunu taşıyarak, metal çatı ve izolasyon piyasasındaki öncü ve başarılı faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma tüm metal çatı kaplama ekipmanlarını, her çeşit yapı türünün çatı ve cephelerinde uygulayabilecek donanıma, teknolojiye ve nitelikli işgücüne sahiptir. Sektördeki tüm gelişmeleri birebir takip edilmekte ve verilen
eğitimlerle nitelikli işgücünü korunmaktadır. ˛Teknik ekip, sadece bir inşaat ustası olarak değil aynı zamanda birer zanaatkar sorumluluğu ile kendisine teslim edilen birbirinden güzel mimari projeleri taçlandırmaktadır.

Sizide yenilikçi zanaatkarlardan oluşan bu usta ekip ve yeni eserleri ile tanışmaya 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’na davet ediyoruz.