Geleceğe Emeği ve İşçiliği İle İz Bırakmayı Hedefleyen Karadağ Minare Firması Eserlerini Tanıtmak İçin Bu Fuarda da Bizimle!

Proaktif Fuarcılığın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarına katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan Karadağ Minarecilik | Sn. Salih KARADAĞ “İnsanlar fuara geliyor, dernekler fuarı ziyaret ediyor, birçok il ve ilçeden hatta yurt dışından gelen insanlar var bu yüzden Fuar bizim için iyi reklam demek. Fuar çalışmalarının her yıl daha fazla olumlu katkılarını görüyoruz.” demiştir. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise sektörün ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını belirterek sektöre teşekkür etti.

Karadağ Minarecilik 1996 yılından bu yana minare yapmakta ve geçmişinde de elinden geleni yapıp geleceğe ışık olacak yapılar ortaya koymuştur. Karadağ Minarecilik yaptığı işlerle anılmayı prensip edinmiştir. Ortaya koyduğu her işte sürekli yenilikçi düşünceyi “en son iş, en iyi iş” mantığını benimsemiştir. Geçmişte yaptığı eserleri nasılsa, gelecekte yaptıkları da öncekilerine nazaran bir o kadar iyi ve yeni olmuştur. Bunu yaptıkları yapılara bakarak daha net anlayabilirsiniz. Sultanbeyli Karapınar Cami, Alemdağ Merkez Cami, Taşdelen Hz. Hüseyin Cami, Zümrütevler Kiptaş Cami,Çengelköy Acıbadem Cami, Ağva Edeyli Köyü İl Özel İdare Cami, Şile Ağva Gerede Merkez Cami, Beykoz Çiğdem Cami, Darıca Emir Sultan Cami, Sultançiftliği Fevzi Çakmak Cami, Kızılcahamam Höyük Köyü Cami ve daha bir çok cami referansı bulunmaktadır. (http://camiiminareustasi.com)

Sizide geçmişte iz bırakmış büyük ustaları kendine rehber edinen bu ekip ve yapıtları ile tanışmaya 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’na davet ediyoruz.