28 Aralık 2018 Genel

Türkiye’nin ilk halı fabrikasını kuran Özkul Halı Cami Yapı Ekipmanları Fuarın’da bizimle!

Türkiye’nin ilk halı fabrikasını kuran Özkul Halı Cami Yapı Ekipmanları Fuarın’da bizimle!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanan, KOSGEB tarafından desteklenen Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız da Özkul Halı da yerini almıştır.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan, cami halısında dünya kalitesine ulaşmış Özkul Halı Yetkilisi | Sn. Ali Rıza ÖZKUL : “ Cami sektörümüzdeki tek ve en önemli fuar olan, Cami Yapı Ekipmanları Fuarına katılarak önemli projelere imza atıyoruz. Aynı zaman da markamızı tanıtmak ve prestij kazanmak için önemli bir fuarıdır.“ diye konuştu. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin Şahin ise sektörün fuara olan ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

1912’de el halısı üretimine başlayan Özkul Halı 1952’de Türkiye’nin ilk halı fabrikasını ülkemizde kurdu. Çalışmalarını yönlendirirken ana hedefi, “daha da iyi saf yün halı” olmuştur. İşte bu amaçla, çok farklı, çok özel bir kalite ile cami halısının üretimine başlamışlardır. Bu farkı ve özel kalitenin, dünya çapında tescil edilmesi için 1994’te IWS (Uluslararası Yün Birliği)’nin çok çetin testlerini aşarak, WOOLMARK Yün damgası kullanma iznine sahip olan ÖZKUL firması, “Cami Halısında Dünya Kalitesi” ne ulaşmış oldu.

Özkul Halı 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Cami Yapı Ekipmanları Fuarına ilgili ziyaretçilerine her yönüyle kaliteli cami halılarını sergilemeye hazırlanıyor.

Fuar Hakkında Bilgi İçin:
0216 311 58 27

Firma ile iletişi geçmek için:
+90 236 462 10 65 – 462 12 95
https://www.ozkul.com/