27 Aralık 2018 Genel

Işıltının işletmeni Safir Avize de 2019 Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Bizimle!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 11-14 NİSAN 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanan, KOSGEB tarafından desteklenen Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız da Safir avize de yerini almıştır.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ile imzalayan, estetik ve kaliteli ışıltıların adresi Safir Avize Yetkilisi | Fevzi Özhasret : “Fuar düzenleme yerinin özellikle İstanbul seçilmesi, katılımcı ve ziyaretçiler için büyük avantaj. Bu avantaj fuarın hareketli ve yoğun geçmesini sağlıyor.” diye konuştu. Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin Şahin ise sektörün fuara olan ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

1985 yılında avize taşı imalatı ile başlayan Safir Avize, 1990 yılında avize iskeleti imalatını da ekleyerek işlerini büyütüp geliştirmiştir. 30 yıllık tecrübe ile firmada kaliteli ve estetik ürünler üreterek müşteri memnuniyetini artırmıştır. Ürünlerin her birinde aynı titizlik ve kaliteyi gösteren Safir Avize, müşterilerine her zaman kaliteyi uygun fiyatla sunmayı vaat ediyor.
Klasik, Osmanlı, Antik, Modern ve Kristal avize ile abajur çeşitlerini üretmekte olan Safir Avize, modellerini standart üretim ile sınırlamadan fikir, istek, görüş ve ölçülere göre çeşitlendirip avize ve aydınlatma olarak müşterilerine sunmaktadır.
Fuarda yenilikçi çalışmalarını sergileyecek bu ekip ile tanışmaya sizi Cami Yapı Ekipmanları Fuarına davet ediyoruz.