CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARLARIMIZ İÇİN ANKARA PROTOKOL ZİYARETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

Fuara Davet ve Fuar hakkında bilgilendirme yapmak için Ankara’da ilgili kurum ziyaretleri devam eden Proaktif Fuarcılık. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nı ziyaret etti.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Sayın Banu ASLAN CAN Hanımefendi’yi makamında ziyaret eden Proaktif Fuarcılık Yönetim Kurulu, 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında 6. Cami Yapı Ekipmanları Fuarı İstanbul Fuar Merkezi(İFM Yeşilköy’de) 13-16 Haziran 2019 tarihleri arasında da 7. Cami Yapı Ekipmanları Fuarı Ankara Anfa Altınpark’da düzenlenecek olan fuarlarımız hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ortak yürüttüğü Cami Planlama ve Tasarımı projesi ve Fuarımızın önemi hakkında konuşuldu.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Sayın Banu ASLAN CAN, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Diyanet İşleri Başkanlığı’nın talebi “Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği” doğrultusunda düzenlenen serbest, ulusal ve tek aşamalı, mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı meslek disiplinlerinin de ekip üyesi olarak katkı sağlayabileceği bir fikir yarışması olan Cami Tasarımı Fikir Yarışması’nda Jüri Üyesidir.
Son proje teslimi tarihi 10 Nisan 2019 olup ödüller kategorilerine göre 110.000,00 Tl ile 20.000,00 TL arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için https://www.camitasarimi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
İlgilerinden dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na Müdür ve Daire Başkanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.